Glass – Sarah Paulson dołącza do obsady crossovera Niezniszczalnego i Split

Reżyser Niezniszczalnego i Split, M. Night Shaymalan, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze ogłosił, że gwiazda serialu American Horror Story, Sarah Paulson zagra w jego nowym filmie zatytułowanym Glass. Wpis możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Weteran II Wojny Światowej poruszony do łez po seansie Dunkierki!

Przypomnijmy, że Glass będzie kontynuacją Niezniszczalnego i Split, a więc Paulson zagra u boku Bruce’a Willisa, który wciela się w Davida Dunna, Jamesa McAvoya – Kevin Wendell Crum i jego liczne osobowości, Anyi Taylor-Joy – Casey Cooke oraz Samuela L. Jacksona – Elijah price a.k.a Mr. Glass. Niestety reżyser nie ujawnił w kogo wcieli się Paulson.

Szczegóły fabuły produkcji wciąż nie są znane. Producentami filmu są Shyamalan, Jason Blum, Ashwin Rajan, Marc Bienstock i Steven Schnedier, czyli ekipa, która pracowała już przy dwóch poprzednich częściach. Premiera Glass zaplanowana jest na 18 stycznia 2019 roku.

Niezniszczalny miał premierę w 2000 roku i zarobił ponad 248 milionów dolarów na świecie, z kolei na konto Split od tegorocznej, styczniowej premiery wpłynęło już ponad 274 milionów dolarów.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Dimitrios Kambouris/GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?