• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Saga z Danielem Craigiem wciąż trwa. Ostatnio donoszono, że Bonda po raz piąty w swojej karierze zagra, podobno na 100%, jednak nikt jeszcze oficjalnie tej informacji nie potwierdził. Nie przeszkodziło to jednak MGM oraz Eon Productions w podaniu pierwszej konkretnej informacji dotyczącej 25. części przygód agenta 007. Tą informacją jest, jak donosi Variety, oficjalna data premiery.

Zobacz również: Thor: Ragnarok w 80 procentach improwizowany?

Bond 25 trafi do kin na jesieni 2019 roku, konkretnie 8 listopada. Tego samego dnia Disney wypuści jedną ze swoich baśniowych, niezatytułowanych jeszcze produkcji. 

Wspomniane w pierwszym akapicie firmy szukają również studia, które zajmie się całym marketnigiem oraz dystrybucją filmu. Przy ostatnich obrazach z serii dystrybutorem było Sony, jednak MGM i Eon nie wykluczają zmiany. Konkurencję mają stanowić Universal, 20th Century Fox. oraz Warner Bros. Niektóre źródła donoszą, że najwięcej szans mają Ci ostatni.

Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych potwierdzonych nazwisk w obsadzie, jednak wiemy, kto zajmie się pisaniem scenariusza filmu. Zrobią to, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Sony

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.