• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Chadwick Boseman - odtwórca roli T'Challi/Czarnej Pantery - będzie miał znacznie większą rolę w Avengers: Infinity War. W rozmowie z ComicBook.com, aktor porównywał udział swojej postaci w kolejnej odsłonie Mścicieli z występem w filmie poświęconym Czarnej Panterze oraz obecnością w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. Nie wchodził jednak zbytnio w szczegóły na temat tego, ile czasu ekranowego otrzyma jego superbohatera w Avengers: Infinity War. Określił tylko swoją rolę jako "znacząca", a następnie zaczął wspominać o występach w dwóch filmach jednocześnie:

Wiecie, te dwa doświadczenia, wydają się łączyć ze sobą, zwłaszcza, że kręcone były w tym samym mieście. Dosłownie przechodziłem z jednego planu do drugiego, więc nie miałem przerwy pomiędzy nimi. To tak, jakbym kręcił jeden film. To właśnie czułem.

Zobacz również: Avengers: Infinity War - Joe Russo zapowiada zabawny duet w osobach Thora i Star-Lorda | SDCC 2017

Za reżyserię filmu odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

W Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.