• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zapraszamy dziś na mieszankę akcji i sensacji! Sprawdźcie co proponujemy na  wtorkowy wieczór. 

Infiltracja (2006)

20:55 TVN

Science Fiction, Dramat senacyjny, USA, Hong Kong, 153 min

Reżyseria: Martin Scorsese

Obsada: Matt Damon, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson

Opis dystrybutora: Tajny policjant w szeregach grupy przestępczej oraz informator mafii w bostońskiej jednostce dochodzeniowej toczą ze sobą śmiertelną rozgrywkę.


 

El Mariachi (1992)

21:00 TV4

Gangsterski, USA, Meksyk, 81 min

Reżyseria: Robert Rodriguez

Obsada: Carlos Galardo, Consuelo Gómez, Jaime de Hoyos

Opis dystrybutora: Bohater tego filmu nie ma ekstra wymagań. Wyrusza do miasta, aby zarabiać na życie muzykowaniem w kafeteriach i oberżach, tak jak robił to jego ojciec i wszyscy het, het przodkowie. Okoliczności zapowiadają dosłownie wystrzałową karierę i finał, którego nikt nie odgadnie. Mariachi, grajkowie uliczni i klezmerzy są tradycją w Meksyku, prawie równie starą jak i żywą...porachunki bandidos. Z wymieszania tradycji powstał cudowny film, debiut fabularny 23 letniego reżysera Roberta Rodrigueza, który wnosi świeżość do Hollywoodu. Gra kilku "prawdziwków", ludzi z półświatka, namówionych i opłaconych przez reżysera z jego miesięcznej pensji w ....szpitalu.


 

Gra o przeźycie (1994)

20:55 TVN 7

 Senacyjny, USA,  115 min

Reżyseria: Ernest R. Dickerson

Obsada: Rutger Hauer, Jeff Corey, William McNamara

Opis dystrybutora: W poszukiwaniu dreszczu emocji stworzyli makabryczną grę - polowanie na człowieka. W tym wyścigu ze śmiercią nie ma zwycięzców. W którym momencie myśliwi zrozumieją, że są także ofiarami polowania?


 

Momentum (2015)

20:00 TV PULS

Thriller, Akcja, USA, RPA, 96 min

Reżyseria: Stephen S. Campanelli

Obsada: Olga Kurylenko, Morgan Freeman, James Purefoy

Opis dystrybutora: Alexis (Olga Kurylenko) daje się namówić swojemu byłemu partnerowi do udziału w ostatnim skoku. Planowana kradzież drogocennych diamentów ma ich ustawić na resztę życia. Okazuje się jednak, że szlachetne kamienie były jedynie przynętą. Teraz, zamieszana w morderstwo i ścigana przez zawodowego zabójcę (James Purefoy) Alexis musi odkryć tajemnice skrywane przez tych, którzy wzięli ją na cel.


Sprawdziliśmy także ofertę platformy HBO GO i dziś polecamy:

Doctor Strange (2016)

HBO GO

Fantasy, Akcja, USA, 115 min

Reżyseria: Scott Derrickson

Obsada: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Eijofor, Rachel McAdams

Opis dystrybutora: Światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange'a (Benedict Cumberbatch), którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. Kiedy tradycyjna medycyna zawiodła, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei, Strange trafia do tajemniczego Kamar-Taj. Tam szybko orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek gdzie może poddać się leczeniu, ale przede wszystkim miejsce walki z niewidzialnymi mrocznymi siłami, dążącymi do zniszczenia naszej rzeczywistości. Wkrótce – uzbrojony w nowo nabytą moc – zmuszony będzie wybierać pomiędzy powrotem do dawnego życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata jako najpotężniejszy mistrz magii.

 

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.