Ognie piekielne czy zimne ognie? Posłuchajcie zwiastuna Thor: Ragnarok z dubbingiem

Najnowszy zwiastun trzeciego Thora skradł nasze redakcyjne serca i zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych trailerów z San Diego Comic Con. Teraz dzięki Marvel Polska możecie obejrzeć najnowszy zwiastun widowiska Thor: Ragnarok z polskim dubbingiem. Film wejdzie do naszych kin 25 października 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=RKq5hfZQsXw&t=0s

A tu możecie sprawdzić poprzedni:

https://www.youtube.com/watch?v=dym9q89eSbw

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Zobacz również: Czarna Pantera – zobacz zwiastun z dubbingiem!

Reżyserem filmu jest nowozelandczyk Taika Waititi (Co robimy w ukryciu). Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. 

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?