• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con reżyser i producent Pogromców duchów Ivan Reitman wypowiedział się na temat przyszłości tej marki oraz przyszłych projektów z nią związanych, wśród których wskazał "serial animowany oraz nowy film aktorski". Na temat ostatniego z wymienionych projektów Reitman odmówił jednak ujawnienia szczegółów.

Portal Screen Rant doniósł również, że Reitmana zapytano o wykorzystanie technologii CGI do odtworzenia oryginalnej obsady, łącznie ze zmarłym w 2014 roku Haroldem Ramisem, który wcielał się w postać Egona. Reżyser tak odpowiedział na to pytanie:

To bardzo możliwe. O tym już myśleliśmy od jakiego czasu.

W wywiadzie dla Heat Vision, córka zmarłego aktora Violet Ramis Stiel, tak skomentowała słowa Reitmana:

Osobiście ciężko mi sobie to wyobrazić, by widzowie zaakceptowali takie rozwiązanie, ale kto wie. Obecna technologia jest jednak niesamowita. Zastanawiam się, co w takim wypadku powiedziałby mój ojciec. Jeżeli film okaże się dobry, to wyrażę zgodę. Gdyby jednak pojawiły się problemy, wówczas powiem "nie".

Temat wykorzystywania wizerunku zmarłych aktorów jest często uważany za kontrowersyjny. Gdy w Łotrze 1. Gwiezdne wojny - historie ujrzeliśmy po raz kolejny Petera Cushinga w roli Wielkiego Moffa Tarkina, większość fanów chwaliła to, jak dalece posunęła się technologia i byli pod wrażeniem efektu końcowego. Pojawili sę jednak i tacy, którzy uważali to działanie za przejaw braku szacunku wobec zmarłego aktora. Obsada oryginalnych Pogromców duchów od dłuższego czasu rozmawiała na temat powstania kolejnej części (pierwsza część miała swoją premierę w 1984 roku, natomiast druga pojawiła się pięć lat później). W 2016 roku mogliśmy ujrzeć reboot serii pt. Ghostbusters. Pogromcy duchów w reżyserii Paula Feiga.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: Columbia Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.