Suburbicon – Matt Damon na pierwszy zdjęciach nowego filmu George’a Clooneya

Wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała dwa pierwsze zdjęcia z dramatu zatytułowanego Suburbicon. Reżyserem filmu jest dwuktorny zdobywca Oscara, George Clooney. Na materiałach, które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć Matta Damona, Julianne Moore oraz Noah Jupe’a (Nocny recepcjonista).

suburbicon damon

Zobacz również: Wonderstruck – nowy zwiastun filmu fantasy Todda Haynesa I SDCC 2017

Suburbicon 2

Opis filmu: Suburbicon to spokojna, idylliczna, prowincjonalna społeczność. Jej mieszkańców stać na niezłe domy i zadbane trawniki. Jest to wręcz idealne miejsce na założenie rodziny i wychowanie dzieci. W lato 1959 roku, rodzina Lodge właśnie tak robi. Jednak ten niezmącony spokój to tylko kamuflaż, który skrywa wstrząsającą rzeczywistość. Mąż i ojciec, Gardner Lodge (Damon), musi sterować mroczną stroną miasteczka pełną zdrad, oszustw i przemocy. To historia o zepsutych ludziach, którzy podejmują złe decyzje.

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorów w filmie grają również: Oscar Isaac, Josh Brolin, Woody Harrelson. Za scenariusz odpowiadają: Clooney oraz bracia Coen. Premiera filmu zaplanowana jest na 27 października 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?