• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Rozmawiając z portalem Screen Rant, reżyser David Leitch wyjaśnił, w jaki sposób zamierza wprowadzić postacie Domino i Cable'a do świata Deadpoola. W przeciwieństwie do Colossusa i Negasonic Teenage Warhead, wprowadzenie Josha Brolina i Zazi Beetz - odtwórców wspomnianych wyżej bohaterów - może się okazać nie lada wyzwanie z uwagi na popularność postaci wśród fanów komiksów Marvela. Przypadek Domino jest o tyle szczególny, że może być trudno ukazać jej moce na dużym ekranie. Posiada bowiem mutacyjną zdolność sprawiającą, że szczęście zawsze jej sprzyja, natomiast rachunek prawdopodobieństwa okazuje się dla niej korzystny. Leitch zamierza podejść do tego tematu od strony choreografii, mając doświadczenie kaskaderskie i choreograficzne przy Johnie Wicku oraz Atomic Blonde:

Bardzo cieszymy się mogąc do tego podejść od strony choreografii. Nie zamierzam powiedzieć, jak konkretnie chcemy to zrobić. Jako choreograf, ukazać postać, z takimi zdolnościami to prawdziwa zagwozdka. Z początku może to być problem. Bo, kurcze, jak ukazać szczęście? Później jednak dostrzega się tę najwspanialszą okazję, czuje się podekscytowanie i szanse na stworzenie rewelacyjnych rzeczy dla tej postaci.

Mamy także Cable'a, z którym problem polega na odpowiednim zaprezentowaniu w scenariuszu. Jego obecność opiera się w zasadzie na innych postaciach z uniwersum X-Men, których jeszcze nie wprowadzono do świata Deadpoola. Reżyser zamierza wybrać niektóre aspekty z historii tej postaci, pozostałe zachowując na bliżej nieokreśloną przyszłość:

Wiecie, poza samym Deadpoolem i jego filmowym uniwersum, trzeba umieć wyselekcjonować pewne informacje o postaciach, bowiem cały kanon to mnóstwo pracy, który nie da się pokazać na ekranie. Trzeba więc być zdecydowanym, co umieścić teraz, a co zachować na przyszłość. Myślę, że spodoba się wam to, co przygotowaliśmy. Wszystko pozostaje w duchu kanonu i tego, jaki jest film o Deadpoolu.

Zobacz również: Niewidoma Al na planie drugiej odsłony Deadpoola!

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiada David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie został duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy Josha Brolina w roli Cable’a i Zazie Beetz, która wcieli się w Domino. Niedawno do tego grona dołączył Jack Kesy, któremu ma przypaść rola złoczyńcy o imieniu Black Tom oraz Shiori Kutsnuna. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 1 czerwca 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.