• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jak donosi źródło Zack Snyder - główny twórca kinowego świata DC, nie wróci już do współtworzenia tego uniwersum. Powodem jego odejścia od prac nad Ligą Sprawiedliwosci była tragiczna śmierć córki. Od czasu porzucenia przez reżysera projektu nie wiadomo było nic o jego powrocie do prac nad kinem superbohaterskim. Nowe przecieki informują, że Snyder nie będzie już ingerował w prace nad kinowym uniwersum. 

Przeciek informacji został skomentowany przez prezesa studia Toby'ego Emmericha, który zdementował pogłoski o odejściu Snydera sygnalizując, że Zack wraz z żoną Deborah pozostaną istotną częścią w rodzinie Warner Bros. Portal Mashable sygnalizuje jednak, że ich udział w uniwersum będzie o wiele mniejszy.

Zobacz również: Najlepsze zwiastuny z Comic-Con!

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w napisach po filmie Liga Sprawiedliwości jako reżyser wymieniony będzie tylko Snyder. Obecny reżyser filmu Joss Whedon, który dopracowuje produkcje po odejściu Zacka będzie prawdopodobnie dopisany w charakterze drugiego, bądź zastępczego reżysera. 

Źródło: MovieWeb | Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.