Kapitan Marvel nie pojawi się w Avengers: Infinity War!

Od kiedy ogłoszono, że Brie Larson (Pokój, Kong: Wyspa Czaszki) wcieli się w postać Carol Denvers, czyli komiksowej Kapitan Marvel, fani wypatrują jej wyczekiwanego debiutu w Marvel Cinematic Universe. Jej solowy film został zapowiedziany dopiero na 2019 rok, jednak wiele osób miało nadzieję, że podobnie jak Czarna Pantera w Wojnie bohaterów, zostanie ona zaprezentowana widzom przed premierą własnego widowiska. Główne nadzieje pokładano w nadchodzącym wielkimi krokami Avengers: Infinity War, gdzie najpotężniejsza bohaterka uniwersum miałaby stanąć do walki z Thanosem razem z innymi herosami.

Niestety, odpowiedzialni za reżyserię bracia Russo zdementowali te plotki na trwającym właśnie San Diego Comic Con:

Nie ma jej w Avengers 3.

Oznacza to zatem, że nasi bohaterowie sami będą musieli pokonać największego złoczyńcę jakiego dotąd widziało MCU. Czy Carol Denvers pojawi się na ekranach przed 2019 rokiem? Po drodze są jeszcze Thor: Ragnarok, Czarna Pantera oraz Ant-Man and The Wasp, ale wątpliwe, by miała zagościć w tych produkcjach. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na debiut marvelowskiej wersji Supermana przez kolejne dwa lata…

Zobacz również: Samuel L. Jackson powróci jako Nick Fury w Captain Marvel

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyseruje Anna Boden i Ryan Fleck (Urodzeni zwycięzcy), a za scenariusz odpowiadać będzie Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów, jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel.com

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?