• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia Lucasfilm ogłosiła wczoraj, że muzykę do niezatytułowanego jeszcze filmu o Hanie Solo skomponuje John Powell. Ma on na swoim koncie muzykę m.jn. do filmów poświęconych przygodom Jasona Bourne’a, w którego wcielał się Matt Damon, Shreka, pierwszej i drugiej części Kung Fu Pandy oraz obu odsłon Jak poskromić smoka (za pierwsza część ostatniego z wymienionych filmów był nominowany do Oskara). Powell jest trzecim kompozytorem, który został powitany do dosyć zamkniętej rodziny twórców muzyki do świata Gwiezdnych wojen. Poza nim ścieżkę dźwiękową do filmowego uniwersum tworzyli też: John Williamsa (osiem epizodów Gwiezdnych wojen) i Michael Giacchino (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie). Muzyka do filmu o Hanie Solo ma utrzymać oryginalny styl poprzednich epizodów gwiezdnej sagi, ale dużo do powiedzenia w tej kwestii będzie też miał sam Powell.

Zobacz również: Darth Vader wystąpi w filmie o Hanie Solo?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli młodego Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.