• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Baw się dobrze w wakacje z Cinema City! Czeka na Ciebie moc nagród w wakacyjnej loterii - KAŻDY BILET WYGRYWA. Główna nagroda - ŠKODA Rapid – wciąż czeka! Przyjdź do kina, kup bilet i wygraj! Wciąż czekają na Ciebie bajkowe rejsy po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, bilety, popcorn i inne nagrody kinowe. W Cinema City KAŻDY BILET WYGRYWA, Twój również!.

OGLĄDAJ. GRAJ. WYGRYWAJ! Letnia promocja KAŻDY BILET WYGRYWA to podwójne emocje: niesamowite nagrody i świetny repertuar, w którym znajdą się największe, światowe i polskie hity, m.in.:

 • najnowszy film Luca Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet;
 • reboot popularnej serii science-fiction – „Wojna o planetę małp”, na który czekają fani serii Planeta Małp;
 • najbardziej zwariowana komedia animowana lata – Kapitan Majtas - Pierwszy wielki film - ekranizacja bijącej rekordy popularności serii książek Dava Pilkeya;
 • Atomic Blonde – Charlize Theron jako agentka M16, która w czasie zimnej wojny zostaje wysłana na tajną misję do Berlina.

Jak wziąć udział w wakacyjnej loterii Cinema City KAŻDY BILET WYGRYWA? Wystarczą 3 kroki: OGLĄDAJ. GRAJ. WYGRYWAJ!

kazdy bilet wygrywa plakat2

Krok 1 „OGLADAJ”: Wybierz ulubiony film w kinie Cinema City i kup bilet, który gwarantuje jedną z nagród.

Krok 2 „GRAJ”: Na bilecie znajdziesz specjalny kod konkursowy. Wprowadź go do aplikacji konkursowej na stronie www.KazdyBiletWygrywa.pl, w aplikacji w telefonie lub na tablecie w kinie Cinema City, i sprawdź, co wygrałeś!

Krok 3 „WYGRYWAJ”: Ciesz się z wygranej. Nagrodami są: ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited, z którymi możesz oglądać tyle filmów, ile chcesz i kiedy chcesz, bilety, popcorn i inne nagrody kinowe.

Przyjdź do kina i zagraj a być może to ty wyjedziesz ŠKODĄ Rapid lub wypłyniesz na rejs po Wyspach Kanaryjskich! Oglądaj najlepsze filmy i wygrywaj fantastyczne nagrody w kinach Cinema City!

Źródło: informacja prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Rafixx · 2 months ago
  Ale w tej loterii nie każdy bilet wygrywa tylko 8 biletów w miesiącu na uczestnika - więc jak zawsze wielka ściema reklamowa. Każdy to każdy a nie 9 już nie !!!

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.