• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Clancy Brown, znany z takich produkcji, jak Nieśmiertelny, Skazani na Shawshank czy też Warcraft: Początek, dołoży swoje trzy grosze do produkcji Thor: Ragnarok. Aktor podłoży głos pod ognistego demona Surtura, którego możecie zobaczyć pod sam koniec zwiastuna, wypuszczonego podczas San Diego Comic-Con. Wygląda na to, że podczas gdy Thor stawi czoła Heli, Hulk będzie miał pełne ręce roboty w walce z potężnym Surturem.

20464652 10209839220194963 935374261 nFot. mat. prasowe

Clancy Brown nie wcieli się fizycznie w postać złoczyńcy. Jego wkład polegać będzie na podłożeniu głosu, natomiast w technologii motion capture Surtura sportretuje reżyser filmu, Taika Waititi, który w ten sam sposób zagra też postać Korga.

Nakręciłem kilka scen w motion capture, dzięki czemu wprawiliśmy Surtura w ruch, jednak mamy w ekipie Clancy’ego Browna, który użyczy mu głosu. Gram też postać Korga, znanego z komiksu Planeta Hulka. On będzie jednym z towarzyszy Thora. Na początku to miała być mała rólka, jednak z czasem stała się coraz większa.

Surtur to gigantyczna bestia, demon posiadający moc manipulacji ogniem, której nie omieszka używać przeciwko swoim oponentom. Jest wielkości około tysiąca stóp, a jego siła jest proporcjonalna do wielkości. Jego słabością jest brak odporności na ekstremalnie niskie temperatury, co od razu może nasunąć wykorzystanie przez Thora i Lokiego lodowych gigantów, znanych z pierwszej części Thora.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.