• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Bryce Dallas Howard całkiem nieźle radzi sobie w Hollywood, czego dowodem są role w Służących czy Jurassic world, jednak patrząc na geny można się u niej spodziewać smykałki do reżyserki, dzięki której stanie kiedyś po drugiej stronie kamery. Według Variety może się to stać już niedługo, ponieważ córka Rona Howarda jest główną kandydatką do wyreżyserowania adaptacji powieści Sorta Like a Rock Star, w Polsce znanej jako Prawie jak gwiazda rocka. Autorem pozycji jest Matthew Quick, którego Poradnik pozytywnego myślenia trafił na duży ekran w 2012 roku, a w Hollywood przymierzają się do adaptacji innej z jego powieści, Niezbędnika obserwatorów gwiazd. 

Zobacz również: David O.Russell zekranizuje kolejną powieść autora Poradnika pozytywnego myślenia

Prawie jak gwiazda rocka to historia Amber Appleton, siedemnastolatki, która mieszka w szkolnym autobusie z matką i psem. Traci grunt pod nogami, ale nie nadzieję. Należy do Federacji Fantastycznych Fanatyków Franksa, trenuje Chrystusowe Diwy z Korei i toczy zaciętą walkę z Joan Sędziwą. Myśli pozytywnie i zaraża innych swoją energią. Jest prawie jak gwiazda rocka. Bez kitu! - tak głosi ofiicjalny opis powieści wydawnictwa Otwarte.

fot. Wydawnictwo Otwarte

Producentami filmu będą Lee Stollman, Wyck Godfrey oraz Marty Bowen.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jurassic World

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.