Bryce Dallas Howard reżyserką adaptacji powieści Matthew Quicka?

Bryce Dallas Howard całkiem nieźle radzi sobie w Hollywood, czego dowodem są role w Służących czy Jurassic world, jednak patrząc na geny można się u niej spodziewać smykałki do reżyserki, dzięki której stanie kiedyś po drugiej stronie kamery. Według Variety może się to stać już niedługo, ponieważ córka Rona Howarda jest główną kandydatką do wyreżyserowania adaptacji powieści Sorta Like a Rock Star, w Polsce znanej jako Prawie jak gwiazda rocka. Autorem pozycji jest Matthew Quick, którego Poradnik pozytywnego myślenia trafił na duży ekran w 2012 roku, a w Hollywood przymierzają się do adaptacji innej z jego powieści, Niezbędnika obserwatorów gwiazd. 

Zobacz również: David O.Russell zekranizuje kolejną powieść autora Poradnika pozytywnego myślenia

Prawie jak gwiazda rocka to historia Amber Appleton, siedemnastolatki, która mieszka w szkolnym autobusie z matką i psem. Traci grunt pod nogami, ale nie nadzieję. Należy do Federacji Fantastycznych Fanatyków Franksa, trenuje Chrystusowe Diwy z Korei i toczy zaciętą walkę z Joan Sędziwą. Myśli pozytywnie i zaraża innych swoją energią. Jest prawie jak gwiazda rocka. Bez kitu! – tak głosi ofiicjalny opis powieści wydawnictwa Otwarte.

Producentami filmu będą Lee Stollman, Wyck Godfrey oraz Marty Bowen.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jurassic World

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?