Deadpool 2 – reżyser objaśnia przemianę Josha Brolina w Cable’a!

Reżyser David Leitch, w wywiadzie udzielonym IGN podczas San Diego Comic-Con 2017, wypowiedział się na temat chemii między Joshem Brolinem, a Ryanem Reynoldsem, a także ujawnił co nieco na temat przemiany odtwórcy roli Cable’a, którego ujrzymy w filmie Deadpool 2. Chwalił też dotychczasową współpracę z Brolinem i jego podejście do postaci mutanta podróżującego w czasie:

Gdy uprzejmie zgodził się zagrać tę postać, Ryan i ja skakaliśmy z zachwytu. Uwielbiamy go. Jest świetnym aktorem, który sprawia, że Cable jest bardziej ludzki. Przy czym jest też w stanie zagrać w scenach komediowych. Potrafi też tchnąć życie w swoją postać w zaledwie 12 dni i prawdę mówiąc nie mógłbym być bardziej szczęśliwy z tego powodu.

https://www.youtube.com/watch?v=zjGhZ1ZdFsw

Zobacz również: Deadpool 2 – czy w filmowym teaserze ujrzeliśmy śmierć znanej postaci?

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiada David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie został duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy Josha Brolina w roli Cable’a i Zazie Beetz, która wcieli się w Domino. Niedawno do tego grona dołączył Jack Kesy, któremu ma przypaść rola złoczyńcy o imieniu Black Tom oraz Shiori Kutsnuna. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 1 czerwca 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?