• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Od premiery pierwszego filmu o Simpsonach minęło ponad 10 lat, natomiast na małym ekranie pojawi się niebawem dwudziesty dziewiąty sezon serialu o dość nietypowej rodzinie. Portal Entertainment Weekly przeprowadził wywiad ze scenarzystką i producentem Alem Jeanem oraz reżyserem Davidem Silvermanem, czyli ludźmi odpowiedzialnymi za pełnometrażowy obraz zatytułowany Simpsonowie: Wersja kinowa z 2007 roku. Próbowano m.in. dowiedzieć się, jakie są szanse na powstanie kolejnej części filmu kinowego. Silverman nastawiony był bardzo optymistycznie do tego pomysłu:

Bardzo chciałbym, aby powstał kolejny film. Jednak daleko nam do jego zrealizowania. Rozmawiamy o tym i o tamtym. Rozważamy wszystko, ale póki co nic się nie dzieje. To dość zniechęcające, bowiem nie mamy czym wypełnić jednocześnie filmu oraz serialu.

Al Jean przyznał, że pomysły, jakie dotychczsa przedstawili okazały się "jedynie niejasnymi posunięciami, wybadaniem możliwości". Dodał przy tym wzmiankę o "bardzo wczesnym stadium projektu". Teraz wiadomo, iż takim pomysłem na fabułę było porwanie Simpsonów przez Kanga i Kodosa oraz wywiezienie ich na Rigel 7. Pierwotnie miał to być odcinek 24. sezonu, lecz dostrzeżono wtedy jego potencjał, który można było wykorzystać do pełnometrażowego filmu i dlatego wstrzymano się z jego emisją. Ostatecznie wykorzystano ten zamysł w 26. sezonie serialu. Jean wskazał też inne przeszkody stojące na drodze realizacji kolejnego filmu o Simpsonach:

Są rzeczy, które wciąż nas powstrzymują. Nie chcielibyśmy zbyt mocno ryzykować z budżetem, dlatego zamierzamy poczekać na odpowiedni moment. Poza tym, nie chcemy robić tego filmu dla pieniędzy. Zależy nam, aby był on przede wszystkim dobry. Musimy być więc pewni, że przygotujemy go należycie.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.