• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W rozmowie z Cinema Blend, reżyser David Leitch (John Wick) przyznał, że producenci chcą zrealizować drugą odsłonę Atomic Blonde, a on sam chętnie skorzystałby z takiej okazji, lecz jego zdaniem wszystko uzależnione będzie od wyników finansowych obecnego filmu:

Obecnie prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Sądzę, że każdy z ekipy chciałby powstania kolejnej odsłony. Jednak najpierw musimy sprawdzić, jak film poradzi sobie w box offisie. Trzymajcie więc kciuki, by widzowie chcieli ujrzeć po raz kolejny bohaterkę, w którą wciela się Charlize Theron. Bardzo chętnie zaangażuje się w to.

Zobacz również: Atomic Blonde - bliskie spotkanie Mumii z Charlize Theron na nowych zdjęciach z filmu!

Atomic Blonde oparte jest na komiksie Oni Press spod pióra Antony'ego Johnstona. Ilustracje do wspomnianej powieści graficznej sporządził Sam Hart.

Opis dystrybutora (kino): Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska specjalistka zostaje przerzucona do komunistycznej stolicy Niemiec w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

W obsadzie Atomic Blonde znajdują się następujące gwiazdy: Charlize Theron - Lorraine Broughton, James McAvoy - David Percival, John Goodman - Agent CIA, Til Schweiger - niesprecyzowana dotąd rola, Eddie Marsan - Spyglass, Sofia Boutella - Sandrine, Toby Jones - Gray, James Faulkner - C, Jóhannes Haukur Jóhannesson - Yuri Bakhtin i Roland Møller - Beckmentov.

Atomic Blonde pojawiła się w polskich kinach 28 lipca 2017 roku.

Źródło: Cinema Blend / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.