• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Sobota nadeszła, spędźcie ją przed telewizorem! Sprawdźcie nasze rekomendacje na dziś, ale nie tylko telewizyjne! Zapraszamy także do kina i Netfilx.

Legalna Blondynka (2001)

22:35 TVN

Komedia, USA, 96 min

Reżyseria: Robert Luketic

Obsada: Resse Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair  

Opis dystrybutora: Porzucona Elle postanawia odzyskać utraconą miłość, udowadniając byłemu chłopakowi, że jest równie błyskotliwa jak on. W tym celu rozpoczyna studia prawnicze.


 

Czas zemsty (2013)

22:40 TV PULS

Akcja, USA, 118 min

Reżyseria: Nels Oplev

Obsada: Naomi Repace, Colin Farrell, Dominic Cooper

Opis dystrybutora: Victor (Colin Farrell) jest prawą ręką bossa podziemnego światka (Terrence Howard). Od pewnego czasu jego ludzie są systematycznie likwidowani przez nieuchwytnego mordercę, pozostawiającego na miejscu zbrodni tajemnicze wiadomości. Członkowie gangu za wszelka cenę usiłują namierzyć zabójcę. W międzyczasie Victor poznaje delikatną, subtelną dziewczynę z bloku naprzeciwko. Beatrice (Noomi Rapace) mieszka tam razem z matką (Isabelle Huppert). Para zaczyna się spotykać, i wkrótce okazuje się, że krucha Francuzka nie jest taką kobietą, jaką się wydaje. Owładnięta chęcią zemsty na ludziach, którzy kiedyś zrobili jej krzywdę, Beatice jest silna, zdeterminowana i inteligentna – szybko domyśla się, że Victor też ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości.

 


 

COBRA (1986)

23:15 TVN 7

Akcja, Secnsacyjny,  USA, 87 min

Reżyseria: George Pan Cosmatos

Obsada: Reni Santoni, Sylvester Stallone, Brigitte Nielsen

Opis dystrybutora: Policjant Marion Cobretti chroni przed przestępcami kobietę, która była świadkiem zabójstwa. Bandyci, mający w policji swoich ludzi, dowiadują się bez trudu o miejscu jej pobytu.


 

Uwierz w ducha (1990)

20:00 TVN

Komedia, Dramat, USA, 120 min

Reżyseria: Jerry Zucker

Obsada:  Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg

Opis dystrybutora: Sam Wheat (Patrick Swayze) i Molly Jensen (Demi Moore) są w sobie zakochani po uszy i nigdy jeszcze nie byli tak szczęśliwi. Dramat rozpoczyna się, gdy Sam w dość przypadkowych okolicznościach traci życie. Jego duch pozostaje nadal na Ziemi i desperacko poszukuje możliwości kontaktu z Molly, aby ostrzec ją przed grożącym niebezpieczeństwem. Oda Mae Brown (Whoopi Goldberg) - czarnoskóra szarlatanka - zarabiająca na życie jako medium w kontaktach z duchami, ze strachem odkrywa, że dysponuje prawdziwa mocą. Duch Sama odnajduje ją i nakazuje skontaktować się z


 

Jak Upolować faceta? (2009)

NETFLIX

Komedia, USA, 91 min

Reżyseria: Julie Robinson

Obsada: Katherine Heigl, Patrick Fischler

Opis dystrybutora: Życie Stephanie Plum (Katherine Heigl) nie układa się najlepiej. Nie ma faceta, ani pracy, jej konto świeci pustkami a spod domu właśnie odholowali jej samochód. Całkowicie spłukana i zdesperowana próbuje znaleźć zajęcie, dzięki któremu zdobędzie szybką gotówkę. Prosi o pomoc swojego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), którego firma zajmuje się ściąganiem długów i wyłapywaniem unikających prawa cwaniaków. Pierwszym zleceniem Stephenie jest Joe Morelli – były gliniarz i główny podejrzany w sprawie o morderstwo, który – tak się właśnie składa – skradł jej serce w czasach licealnych. Zemsta musi być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że upolowanie faceta to nie taka prosta sprawa jak jej się wydawało!


 

Baby Driver (2017)

KINO

Akcja,  USA, Wielka Brytania, 113 min

Reżyseria: Edgar Writht

Obsada: Lily James, Jamie Foxx, Ansel Elgort  

Opis dystrybutora: Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swoich marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

 netflix logo 400x240Netflix Logo

Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.