• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zacisze to tytuł kolejnego po Czerwonym punkcie Patryka Vegi i Księdzu Wojciecha Smarzowskiego polskiego filmu od Showmax. Serwis streamingowy udostępnił poprzez swój profil na Facebooku zwiastun etiudy, której przyporządkowano na platformie gatunki "horror, komedia, thriller" oraz oznaczono kategorią wiekową "+18". Premiera już 1 sierpnia.

Opis filmu w Showmax brzmi następująco: 

Dla niektórych wakacje to prawdziwe urwanie głowy. W tej krwawej etiudzie niektórzy tracą ją dosłownie. Bohaterowie wyruszają na kemping „Zacisze” by zgubić dzieci i odnaleźć utraconą miłość.

Zobacz również: Showmax na wakacje - bez opłat i internetu!

 

Gdzie jest Piotr Cyrwus i co tutaj robi!?

Opublikowany przez Showmax Polska na 27 lipca 2017

Zacisze to na ten moment najbardziej tajemniczy projekt Showmax. Reżyserem jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego Placu zabaw, a w obsadzie produkcji znaleźli się Piotr Cyrwus, Iwona Wszołkówna, Miłosz Kwiecień, Patryk Świderski. Po opisach i zwiastunie otrzymujemy sugestię, iż prawdopodobnie będziemy mieć do czynienia z rodzimym slasherem z akcentem komediowym. W przeciwieństwie do poprzednich etiud promocja Zacisza jest dosyć powściągliwa i zaczęła się niedawno, bo dopiero dwa dni temu, a więc na kilka dni przed premierą, gdy umieszczono wideo z Piotrem Cyrwusem na planie filmu. Następnie wczoraj opublikowano kolejny materiał w technologii 360 stopni obrazujący scenografię Zacisza, a dzisiaj pojawił się zwiastun. 

Zobacz również: Ksiądz - recenzja etiudy Wojtka Smarzowskiego

Showmax jest serwisem SVOD i zadebiutował w Polsce w lutym 2017 roku. Zgodnie z zapowiedziami na platformie pojawiać się mają produkcje polskich twórców. Na jesień tego roku zapowiedziano kolejne odcinki satyrycznego Ucha Prezesa, a w 2018 roku zaprezentowana zostanie serialowa wersja Botoksu Patryka Vegi.

zacisze showmax polska cyrwusfot. Showmax

Źródło: Showmax Polska - facebook.com / ilustracja wprowadzenia: Showmax.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.