• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ci którzy oglądali już Wojnę o planetę małp wiedzą, że film ten był raczej na pewno zwieńczeniem pewnej historii. Nowa trylogia o inteligentnych naczelnych, a szczególnie wyreżyserowane przez Matta Reevesa Wojna oraz Ewolucja to jednak jedne z lepiej ocenianych i ciekawszych blockbusterów ostatnich lat, więc można się domyślać że producentom nie będzie łatwo pożegnać się z nimi. Nie jest łatwo również samemu reżyserowi, który juz zapowiedział, że chętnie wróci do małpiego uniwersum. Powiedział nawet, jak miałoby to przebiegać. Chciałby odbiec nieco od gromadki Cezara, dzięki czemu mógłby wprowadzić takie postacie, jak przedstawiona w ostatnim filmie Bad Ape.

Zobacz również: Wojna o planetę małp - recenzja

Cała idea postaci Bad Ape to pokazanie, że na świecie żyją również inne małpy. Nie mają one żadnych korzyści z przywództwa Cezara. Dalsze konflikty w tym uniwersum nie będą wojnami pomiędzy małpami a ludźmi. Małpy będą bić się z małpami. Chciałem zasiać tę ideę, ponieważ dzięki niej można tu opowiedzieć jeszcze mnóstwo historii i stworzyć równie dużo nowych bohaterów. 

Następnym blockbusterem przy którym pracować będzie Reeves będzie The Batman dla DCEU. Jeśli jednak 20th Century Fox. będzie mieć plany odnośnie powrotu Małp na ekrany kinowe, na pewno szybko się o nich dowiemy.

Opis dystrybutora filmu Wojna o planetę małp: Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Obsada widowiska: Andy Serkis - Cezar, Woody Harrelson - Pułkownik, Karin Konoval - Maurice, Judy Greer - Cornelia, Terry Notary - Rocket, Ty Olsson - Rex, Max Lloyd-Jones - Niebieskooki, Aleks Paunovic - Winter, Alessandro Juliani - Spear, Chad Rook - Boyle, Gabriel Chavarria - Kaznodzieja, Michael Adamthwaite - Luca, Mercedes de la Zerda - Lang, James Pizzinato - Travis, Steve Baran - Strażnik, a także Steve Zahn, Amiah Miller i Sara Canning.

źródło: indianexpress.com / ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.