• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ostatnich dniach media karmią nas coraz większą ilością informacji na temat nadchodzącej, 25. już odsłony przygód Agenta 007. Niedawno dostalismy datę premiery, kolejne plotki których źródłem jest The Mirror, mówią o tym że film dostał juz roboczy tytuł, wiemy na podstawie jakiego materiału pochodzić będzie scenariusz, a także gdzie będzie toczyć się akcja.

Zobacz również: Bond 25 z oficjalną datą premiery

Według wspomnianego źródła film roboczo nazywa się Shatterhand, a będzie koncentrował się na walce agenta Jej Królewskiej Mości z niewidomym superzłoczyńcą. Bazą do scenariusza ma być Never Dream Of Dying autorstwa Richarda Bensona. Książki wspomnianego autora były już bazą dla filmów Jutro nie umiera nigdy, Śmierć nadejdzie jutro oraz Świat to za mało. W książce tej Bond jest po raz kolejny zmuszony do działania po policyjnym nalocie na francuskie studio filmowe. Scenarzyści twierdzą że materiał ten byłby idealnym odniesieniem dla ostatniego filmu serii, Spectre.

fot. MGM

Jak wiemy, każdy z bondowskich filmów obfituje w wiele rozsianych po całym świecie lokacji. Wedle The Mirror nagrywanie zdjęć do najnowszego ma rozpocząć się w słonecznej Chorwacji. Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych potwierdzonych nazwisk w obsadzie, jednak wiemy, kto zajmie się pisaniem wspomnianego skryptu. Zrobią to, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Udział Daniela Craiga w filmie wciąż nie został oficjalnie potwierdzony. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku.

źródło: Mirror.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spectre

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.