• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Oprócz adaptowania aktorsko Pięknej i bestii, Króla lwa i innych najsłynniejszych bajek swej produkcji studio Disney zapowiedziało niedawno powstawanie Jungle Cruise, produkcji, która dzieli nazwę i pomysł z jedną z atrakcji w parku rozrywki Disneya. Gwiazdą projektu jest Dwayne Johnson, a zdjęcia mają rozpocząć się już na wiosnę. Jak do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, kto będzie reżyserem tego projektu. Dziś poznaliśmy to nazwisko. Za kamerą stanie znany z filmów takich jak Non-Stop, Tożsamość czy Dom woskowych ciał Jaume Collet-Serra.

Zobacz również: Mark Hamill otwiera ulicę swojego imienia w San Diego

 

Duet twórców pełniących role zarówno scenarzystów, jak i reżyserów, a mowa o Johnie Requa i Glennie Ficarra (FocusKocha, lubi, szanuje), miał pierwotnie sporządzić tekst do omawianego projektu. Mimo to ostateczną jak dotąd wersję napisali J.D. Payne i Patrick McKay (Star Trek: W nieznane). Johnson zajmie się produkcją Jungle Cruise wraz ze swoim partnerem Danym Garcią z Seven Bucks Productions, jak również niedawnym współpracownikiem Beau Flynnem (San AndreasBaywatch. Słoneczny patrol) z firmy Flynn Picture Co.

fot. materiały prasowe

Collet-Serra miał wyreżyserować dla DC sequel Legionu samobójców, jednak dziś poinformowano, że nie jest już zainteresowany projektem. Film Disneya, który wyreżyseruje nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

źródło: Screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.