• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ponownie zapraszamy przed telewizory! Sprawdźcie jaką mieszankę przygotowaliśmy na dzisiejszy wieczór.

Powstanie warszawskie (2014)

20:20 TVP 1

Fabularny, Polska, 83 min

Reżyseria: Jan Komasa

Obsada: Michał Żurawski, Mirosław Zbrojewicz, Ewa Kania 

Opis dystrybutora: Powstanie warszawskie przedstawione z perspektywy dwóch braci - operatorów filmowych i świadków walk oddziałów powstańczych z siłami niemieckimi. Realizatorzy Powstańczych Kronik Filmowych dokumentują codzienne życie w powstańczej stolicy. Przygotowana przez nich kronika ma być wyświetlana w kinie Palladium. Bracia znajdują się w centrum dramatycznych wydarzeń i stają się bezpośrednimi uczestnikami zrywu. Dołączają do jednego z oddziałów powstańczych.


 

Prowokacja (2005)

21:55 TV PULS

Film sensacyjny, USA, 90 min

Reżyseria: Don E. Fauntleroy

Obsada:Steven Seagal, Sarah Buxton, Nick Mancuso

Opis dystrybutora: Harlan Banks z wielkim powodzeniem okrada bogatych przestępców. Na skutek próśb ukochanej postanawia zerwać z coraz bardziej niebezpiecznym zajęciem. Praca w charakterze kierowcy bankowozu ma być wstępem do nowego życia, lecz bohater zostaje wplątany w rabunek przewożonych kosztowności. Mężczyzna trafia do więzienia. Tu zaprzyjaźnia się z Ice Koolem. Razem planują ucieczkę i zemstę. Tymczasem bandyci nie cofną się przed niczym, by odzyskać ukryty przez Harlana łup warty 20 milionów dolarów.

 


 

Prowokacja (1996)

21:55 TVN Fabuła

Film sensacyjny, USA, 87 min

Reżyseria: Stanley Tong

Obsada: Jackie Chan, Annie Wu, Jackson Liu

Opis dystrybutora: Policjant z Hongkongu otrzymuje polecenie śledzenia Nataszy podczas jej podróży na Ukrainę. Początkowo nie widzi niczego szczególnego w jej zachowaniu. Gdy jednak dziewczyna spotyka się ze swoim kochankiem, Tsui, który handluje bronią, sprawa zaczyna się wyjaśniać. Podążając ich tropem, detektyw naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.


 

Moje córki krowy (2015)

21:05 Canal + Familly 

Komediodramat, USA, 87 min

Reżyseria: Kinga Bębska

Obsada:Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński

Opis dystrybutora: Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.


 

Ant-Man (2015)

Netflix 

Akcja, USA, 117 min

Reżyseria: Penton Reed

Obsada: Paul Rudd, Michael Douglas

Opis dystrybutora: Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.