• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

O filmie Bumblebee mówiono od dłuższego czasu. Jak na razie wiadome było, że kiedyś powstanie. Dziś otrzymaliśmy konkretne informacje na temat kolejnego filmu z uniwersum Transformers. Pierwszą wiadomością jest ogłoszenie oficjalnej daty premiery produkcji. Początkowo mowa była o 8 czerwca 2018 roku. Teraz ustalono, że film wejdzie do kin 21 grudnia 2018 roku. Kolejną informacją jest pierwszy opis fabuły filmu, który przeczytacie poniżej:

W 1987 roku Bumblebee znajduje schronienie na złomowisku w kalifornijskim miasteczku. Odnajduje go Charlie, 18-letnia dziewczyna, która próbuje odnaleźć się w dorosłym świecie. Bumblebee jest zaprawiony w boju oraz zniszczony. Kiedy Charlie reaktywuje go, dowiaduje się, że to nie jest zwykły żółty VW Beetle.

Również zaprezentowana została nam pełna obsada filmu. Przedstawia się ona tak:

Hailee Steinfeld (Gorzka siedemnastka), Pamela Adlon (Californication), John Cena (Wykolejona), Stephen Schneider (Broad City), Jorge Lendeborg Jr. (Spider-Man: Homecoming), Jason Drucker (Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę), Kenneth Choi (Wilk z Wall Street), Ricardo Hoyos (Degrassi: Nowy rocznik), Abby Quinn (Landline), Rachel Crow (Rio 2) oraz Grace Dzienny (Pojedynek na życie).

Jeśli chodzi o wygląd Bumblebee w nadchodzącym filmie, prawdopodobnie przedstawiony nam już został dekadę temu. Konkretnie to w jednej ze scen w filmie Transformers. Sprawdźcie to poniżej, oczywiście mowa o tym żółtym "Garbusie":

Bumblbee VW

Zobacz również: Film o Bumblebee doczekał się roboczego tytułu i daty rozpoczęcia produkcji!

Reżyserem omawianego projektu jest obecnie Travis Knight. Twórca nakręcił nominowany do Oscara w kategorii za najlepszy film animowany Kubo i dwie struny. Za scenariusz odpowiada Christina Hodson. Producentami Bumblebee są: Christina Hodson, Brian Holdner, Stephen Davis, Lorezo Di Bonaventura, Michael Bay i Steven Spielberg. 

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.