• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że zagraniczni krytycy totalnie zmieszali animacje z uroczymi emotikonami w roli głównej z błotem. Większość z nich wystawiła filmowi Emotki aż jedną emoti-kupę na pięć i ostatecznie twórcy musieli się zadowolić między innymi zerowym percentażem na Rotten Tomatoes. Dzisiaj jednak pojawiło się dla nich światełko w tunelu albowiem obecnie ilość pozytywnych recenzji potencjalnie najgorszego filmu A.D. 2017 w owym serwisie wynosi 8%.

Portal Common Sense Media ocenił nasze kochane Emotki na 3 gwiazdki w skali 1-5. Kolejna pozytywna recenzja z portalu Kaplan vs. Kaplan mówi, że film nie zdobędzie zapewne żadnych nagród (ktoś tu zapomniał o Malinach), ale jest to przynajmniej przygodowa historia, która powinna spodobać się widzom z całego świata. Ostatni film który owa strona zrecenzowała negatywnie, była Dunkierka, więc raczej ciężko uważać te słowa za wiarygodne. Ostatnia pozytywna publikacja pochodzi z serwisu El Nuevo Dia, który jak dotąd obdarzył wszystkie filmy korzystną opinią. My zobaczymy tę wspaniałą produkcję w październiku i dopiero wtedy, z uszami wypełnionymi dubbingiem nagranym przy udziale największych gwiazd polskiej sceny youtubowej, będziemy mogli się przekonać czy albo jak bardzo złe są Emotki.

Emotki. Film przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone'ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniące życiem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene'a (T.J. Miller), żywiołowy emocji, która urodziła się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela - Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów - emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą app-godę przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene'a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

Oryginalna obsada głosowa animacji składa się z następujących gwiazd: T.J. Miller - Gene, Patrick Stewart - Poop, Jennifer Coolidge - Mary Meh, James Corden - Hi-5, Maya Rudolph - Smiler, Rob Riggle - Lód, Jake T. Austin - Alex, Ilana Glazer - Jailbreak i Steven Wright - Mel Meh.

źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.