• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W wywiadzie udzielonym CinemaBlend podczas promocji serialu The Tick, Jackie Earle Haley - odtwórca roli Rorschacha w filmie Watchmen: Strażnicy - wypowiedział się na temat problemów z prawami do filmu, które uniemożliwiły wytwórni Warner Bros. stworzenie sequela:

Chciałbym, aby to poszło naprzód. Wiecie, oni prawdopodobnie kontynuowaliby i przygotowali więcej filmów ze Strażnikami. Powstałyby różne wersje wydarzeń, ponieważ uważam, że sukces tego obrazu umożliwiłby podróż w czasie, bądź zrobienie coś z tym związane. Jednak to, co powstrzymywało przed realizacją tych pomysłów był spór pomiędzy Warner Bros., a Paramount.

Zobacz również: Serial Watchmen nie będzie wierną adaptacją komiksu?

Watchmen: Strażnicy (opis dystrybutora): Akcja filmu Watchmen: Strażnicy osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy superbohaterowie są częścią społeczeństwa, a Zegar Sądu Ostatecznego – wyznaczający poziom napięcia między USA, a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Kiedy jeden ze Strażników zostaje zamordowany, Rorschach postanawia odnaleźć mordercę. Ponownie jednocząc siły z dawnym legionem zwalczającym przestępczość – rozwiązaną grupą superbohaterów na emeryturze, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który prowadzi do czasów ich wspólnej przeszłości i katastroficznych konsekwencji w przyszłości.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.