Leatherface – nowy plakat filmu!

Mimo iż wytwórnie Lionsgate i Millennium Films opublikowały niedawno teaserową grafikę promującą film Leatherface, czyli nową odsłonę w wieloletniej sagi znanej w Polsce pt. Teksańska masakra piłą mechaniczną, kolejny plakat właśnie trafił do sieci. Możecie go dokładnie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

leat 2

Zobacz również: Voltron Legendary Defender – zwiastun 3. sezonu animacji!

W Texasie, lata przed wydarzeniami znanymi z filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną, gdy jeszcze niesławna rodzina Sawyerów nie zasłużyła sobie na swoją złą renomę, najmłodsze dziecko zostaje wysłane do szpitala psychiatrycznego po podejrzanym incydencie, w którego wyniku umiera córka szeryfa. Po upłynięciu okrągłej dekady, pacjent ośrodka porywa pielęgniarkę i ucieka z zakładu wraz z trzema innymi więźniami. Ścigany przez władze, łącznie z obłąkanym szeryfem, pragnącym za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej pociechy, młody Sawyer wkracza na brutalną ścieżkę mordu. To właśnie ona uformuje go w znanego wszystkim potwora o pseudonimie Leatherface.

Omawiany film to ósma odsłona w rzeczonej powyżej serii, która składa się obecnie z pierwowzoru Tobe’a Hoopera, trzech kontynuacji, remake’a, prequelu do wspomnianego remake’a oraz bezpośredniego, współczesnego sequela.

Wyreżyserowana przez utalentowany francuski duet filmowców – Juliana Maury’ego i Alexandre’a Bustillo na podstawie scenariusza spod pióra Setha M. Sherwooda, produkcja zawiera obsadę składającą się z następujących gwiazd: Stephena Dorffa, Vanessy Grasse, Sama Strike’a i Lili Taylor.

Leatherface zostanie udostępniony na DIRECTV już 21 września. Ponadto produkcja trafi również do kin i będzie dostępna w usłudze VOD od 20 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?