• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Reżyser Justin Lin jest ostatnio u szczytu sławy; po udanym epizodzie w świecie Star Trek i zredefiniowania serii Szybcy i Wściekli, do jego planów już jakiś czas temu dołączyła kontynuacja Kosmicznego Meczu oraz przeniesienie na duży ekran fenomenu, jakim są samochodziki Hot Wheels. Okazuje się, że najwyraźniej w ten ostatni projekt zamieszany może być Jeremy Renner (The Hurt Locker, Avengers). Tak Lin skomentował swój udział w drugiej części The Bourne Legacy i potencjalnej współpracy z Rennerem:

Rozmawiam z Jeremym [Rennerem] cały czas i w zasadzie, sytuacja wciąż się rozwija. Jestem jednym z jego największych fanów i zgłosiłem się do tego projektu, ponieważ oboje szukaliśmy możliwości do współnej pracy i wciąż takich szukamy. [...] Znajdujemy wiele projektów, nad którymi, mam nadzieję, będziemy mogli wspólnie pracować. Jesteśmy w kontakcie. Kocham Jeremiego.

rennerFot. hoffingtonpost.com

Zobacz również: Jeremy Renner zagra słynnego rewolwerowca

Omawiany film oparty jest na zabawkowej linii samochodów wytwórni Mattel toy. O projekcie mogliście usłyszeć już w 2003 roku, od tego czasu bowiem przedsięwzięcie jest ciągle rozwijane. Z obrazem związani byli McG (Terminator: Ocalenie) czy Simon Crane (pomocniczy reżyser w przypadku Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie), którzy mieli nakręcić film dla przeróżnych wytwórni, poczynając od Columbia, poprzez Warner Bros., a na Legendary Pictures kończąc. Ostatnia z nich jest ciągle na pokładzie i poszukuje aktualnie odpowiedniego scenarzysty. Warto dodać, że pojawiły się też plotki odnośnie jakiegoś writer's room sporządzonego dla omawianego przedsięwzięcia, lecz teraz, gdy został zatrudniony Lin, wcześniejsze pomysły prawdopodobnie pójdą do kosza. Projekt nadzoruje Alex Garcia dla wytwórni Legendary.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: hotwheels.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.