• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Netflix ogłosił właśnie datę premiery swojego nowego oryginalnego filmu Najpierw zabili mojego ojca w reżyserii Angeliny Jolie – film pojawi się w serwisie Netflix 15 września. Udostępniono też oficjalny zwiastun i plakat promujący film.

Najpierw zabili mojego ojca to ekranizacja wspomnień pisarki i działaczki na rzecz praw człowieka Loung Ung, której udało się przeżyć krwawy reżim Czerwonych Khmerów (1975-1978). Historię oglądamy oczami małej Ung w wieku od piątego do dziewiątego roku życia, w czasie, gdy Czerwoni Khmerzy przejmują władzę w kraju. Film przedstawia niezłomnego ducha i poświęcenie Loung i jej bliskich, którzy robią wszystko, żeby pozostać razem, nawet na przekór straszliwemu reżimowi.

Najpierw zabili mojego ojca to oryginalny film Netfliksa wyprodukowany przez Angelinę Jolie oraz utytułowanego kambodżańskiego reżysera i producenta Rithy’ego Panha, nominowanego do Oscara za Znikający obraz. Producentami wykonawczymi filmu są Loung Ung, Maddox Jolie-Pitt, Adam Somner (Most szpiegów), Michael Vieira (Nad morzem) i Charles Schissel (Prestiż). Autorem zdjęć jest zdobywca Oscara Anthony Dod Mantle (Slumdog. Milioner z ulicy).

preview

Źródło: Info prasowe | Ilustracja wprowadzenia: Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.