• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ciepłe, letnie wieczory zachęcają do częstszego przebywania na powietrzu i szukania plenerowych atrakcji. Jedną z nich oferuje warszawski plac Europejski, gdzie w każdy czwartek pod gołym niebem będzie można obejrzeć najlepsze filmy ze Starego Kontynentu. Partnerem Kina Letniego jest firma Samsung, producent telewizorów QLED.

Najlepsze klasyki kina europejskiego i niesamowita atmosfera. Poczuj filmowe emocje podczas kolejnego seansu Kino Letnie na placu Europejskim

Wstęp na wydarzenie Kino letnie na placu Europejskim jest bezpłatny.

Imagine (2012) reż Andrzej Jakimowski

W czwartek, w ramach Kina Letniego na placu Europejskim, można będzie obejrzeć film pt. Imagine. W tym tygodniu razem z Ghelamco i Samsung QLED TV przeniesiemy się do słonecznej Lizbony. Widzowie mogą liczyć na dawkę dobrego kina i wygodne leżaki. Jak zawsze seans rozpocznie się o 21.30. Nie zapomnij zaprosić znajomych #kinoletnieQLEDTV. Wyobraź sobie, że słyszysz szum fal, ale nie widzisz morza. Wyobraź sobie, że czujesz na twarzy ciepłe promienie słońca, ale nie widzisz radości swoich bliskich. W takiej rzeczywistości uczą się funkcjonować bohaterowie Imagine - portugalskiego filmu, polskiego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. To przejmująca historia niewidomego nauczyciela, który dzięki niekonwencjonalnej metodzie echolokacji pomaga innym podejmować codzienne wyzwania i czerpać z życia pełnymi garściami.

Czekają na Was także:

➡ Ponad 300 wygodnych leżaków i puf.
➡ Budka, w której kupicie ulubione przekąski kinomana (popcorn, nachosy itp.) oraz chłodne napoje, także alkoholowe).
➡ Ogródek restauracyjny od The Place.

Plac Europejski to miejsce spotkań mieszkańców stolicy, turystów i osób pracujących w pobliskich biurowcach. Ta nowoczesna przestrzeń, stworzona przez Ghelamco Poland, znajduje się w kwartale ulic Towarowej, Grzybowskiej, Wroniej i Łuckiej. Przez piętnaście kolejnych czwartków w ramach Kina Letniego - w otoczeniu zieleni, fontann, kawiarni i restauracji - będzie można poznać filmowe produkcje z całej Europy. W repertuarze znalazły się produkcje m.in. z Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Grecji i Polski. Do zobaczenia na placu Europejskim!
Organizatorem jest firma Ghelamco Poland. Partnerem Kina Letniego jest Samsung Polska
. Patronat medialny objęło radio Chillizet.

Film to nie tylko obraz. To doświadczenie, którego pełnię doceniamy także za pomocą zmysłu słuchu. W związku z tym na widzów Kina Letniego czekają vouchery, uprawniające do zakupu telewizora Samsung QLED TV w zestawie z głośnikiem Multiroom ze zniżką 1199 zł.

qled_tv (1).jpg

UWAGA: Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego w dowolnej formie w celach związanych z dokumentacją i promocją wydarzenia Kino letnie na placu Europejskim.

Źródło: informacja prasowa | ilustracja wprowadzenia fot. Piotr Gmerek

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.