• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Już w listopadzie, swoją premierę będzie miał Death Wish, remake filmu z Charlesem Bronsonem. Za reżyserię odpowiedzialny jest sławny-niesławny Eli Roth, a główną rolę zagra Bruce Willis. Roth postanowił wypowiedzieć się na temat obsadzenia Willisa w głównej roli:

Chcę przywrócić Bruce'owi chwałę, która towarzyszyła mu przy Piątym Elemencie, Niezniszczalnym Szklanej Pułapce, chcę aby wykreował on kolejną ikoniczną postać i myślę, że to zrobi. [...] Pragnąłem powrotu wielkiego, kultowego Bruce'a Willisa, którego wszyscy znamy i kochamy, a przy tym zrobić dający masę zabawy, badassowy remake szanowanego klasyka.

deathwish2Fot. MGM

Zobacz Również: Jak dogryźć mafii - recenzja komedii z Bruce'em Willisem

Życzenie Śmierci skupia się na postaci łagodnego i rodzinnego Paula Kerseya, który po brutalnej zbrodni na jego żonie i córce, zmienia się w żądnego zemsty człowieka.

To, co jest interesujące w Życzeniu Śmierci to to, że to nie jest koleś z CIA, który wraca z emerytury, to żaden John Wick, on nie jest profesjonalnym zabójcą. To zwykły facet, chirurg, ojciec, który nigdy nie miał pistoletu w dłoni. [...] Z każdym morderstwem staje się lepszy i lepszy [w zabijaniu]. Więc pod koniec filmu naprawdę zbliża się do bycia John'em McClane'm [...]

Film wejdzie do kin w listopadzie. Oprócz Willisa, w obsadzie znajdują się: Vincent D'Onofrio (Daredevil), Dean Norris (Breaking Bad), oraz Elisabeth Shue (Zostawić Las Vegas).

deathwish3Fot. MGM

deathwish4Fot. MGM

Źródło: yahoo.com / Ilustracja wprowadzenia: eonline.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.