• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Piątek nadszedł, więc sprawdźcie co polecamy na wieczór! Batman, Katastrofa, śmiech i karate? Czego chcieć więcej? Zobaczcie, co polecamy także w HBO GO!

Karate Kid (2010)

20:10 POLSAT

Komedia, USA, 140 min

Reżyseria: Harald Zwart

Obsada: Jackie Chan, Jaden Smith  

Opis dystrybutora: Dre jest prześladowany przez kolegów ze szkoły. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Zgadza się on nauczyć Dre kung-fu, by ten mógł bronić się przed oprawcami.


 

Batman (1989)

20:10 TVN 7

Akcja, USA, 140 min

Reżyseria: Tim Burton

Obsada: Michael Keaton, Jack Nicholson, Kim Basinger  

Opis dystrybutora: Akcja rozgrywa się w Gotham City, ciemnym, ponurym mieście "chronionym" tylko przez skorumpowaną policję. Pojawia się tu złowrogi Joker, który knuje intrygi przeciw mieszkańcom. Słabe władze miejskie nie są w stanie stawić mu czoła. Joker musi się jednak zmierzyć z przeciwnikiem - tajemniczym Batmanem, który ma zamiar ocalić miasto. Człowiekowi-nietoperzowi będzie pomagać dziennikarka Vicki Vale.

Armagedon (2010)

20:00 TVN

Katastroficzny, USA, 151 min

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Bruce Willis, Ben Affleck, Owen Wilson 

Opis dystrybutora: Światu grozi zagłada - za osiemnaście dni ma dojść do zderzenia ogromnej asteroidy z Ziemią. Szef NASA wzywa na pomoc Harry'ego Stampera, specjalistę w dziedzinie wiertnictwa.


Druhny (2011)

21:00 TVN FABUŁA

Komedia romantyczna, USA, 151 min

Reżyseria: Paul Feig

Obsada: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Michael Hitchcock

Opis dystrybutora: Grupa druhen pomaga przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.


Mapety (2011)

HBO GO

Komedia, Fantasy, USA, 98 min

Reżyseria: James Bobin

Obsada: Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper

Opis dystrybutora: W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół – Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się rozeszły…

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.