• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie cichną kontrowersje wokół najnowszej animacji studia Sony, Emotek. W New Jersey, podejrzany mężczyzna, siedzący w tylnym rzędzie na seansie filmu, został wyrzucony z kina przez obsługę, po tym jak jeden z widzów wniósł zażalenie do menagera. 

Mężczyzna został przyłapany z dłońmi w miejscach intymnych przez kobietę i jej dzieci, podczas pokazu filmu. Policja została wezwana dopiero wtedy, gdy podejrzany opuścił już kino. Zdjęcie mężczyzny zostało upublicznione przez władze. 

Zobacz również: Emotki już bez samych negatywnych recenzji!

Emotki. Film przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone'ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniące życiem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene'a (T.J. Miller), który urodził się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela - Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów - emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą app-godę przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene'a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

Oryginalna obsada głosowa animacji składa się z następujących gwiazd: T.J. Miller - Gene, Patrick Stewart - Poop, Jennifer Coolidge - Mary Meh, James Corden - Hi-5, Maya Rudolph - Smiler, Rob Riggle - Lód, Jake T. Austin - Alex, Ilana Glazer - Jailbreak i Steven Wright - Mel Meh.

Źrodło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: vanityfair.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.