• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dystrybutor Kino Świat opublikował na swoim kanale YouTube nową zapowiedź filmu Listy do M. Czas niespodzianek. Możemy w niej zobaczyć Tomasza Karolaka, który reklamuję produkcję hasłem #zbliżamysię.

Zobacz również: TOP 20 - najlepsze polskie komedie w historii

Film wyreżyseruje Tomasz Konecki, który był w przeszłości odpowiedzialny za Testosteron czy Lejdis. W obsadzie powrócą Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Wojciech Malajkat, a dołączą do nich min. Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny oraz Grażyna Szapołowska. 

Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: Materiały dystrybutora

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.