• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie tak dawno Sylvester Stallone ogłosił zakończenie prac nad scenariuszem filmu Creed 2 i wyjawił w rozmowie z portalem TMZ kilka szczegółów na temat długo wyczekiwanego sequela. Wspomniał przede wszystkim o udziale Ivana Draga, którego w Rocky IV grał Dolph Lundgren. Stallone dał jasno do zrozumienia, że rola Drago nie będzie epizodyczna ani tym bardziej zastępstwem. Co więcej, Rocky ma uderzyć Ivana Drago w drugiej części Creeda:

Nie byłaby to zabawa bez Drago, czyż nie? Uderzę go. Wiecie, walnę go raz.

Niewiele jednak wiadomo na temat miejsca akcji czy terminu, w którym ma ruszyć produkcja. Wiele wskazuje jednak na to, że wszystko ruszy w najbiższym czasie. Biorąc pod uwagę obecność Ivana Drago, można spekulować pojawienie się w fimie jego syna lub biskiego krewnego, który ma wyrównać rachunki z Adonisem Creedem (Michael B. Jordan) na ringu. Stallone, zanim zakończył rozmowę z TMZ, wspomniał o możliwości pojawienia się niebawem oficjalnych wieści na temat Creeda 2:

Wiecie co, bądźcie czujni w przyszłym tygodniu. Będzie bardzo fajnie.

Zobacz również: Wielki przeciwnik Rocky'ego oficjalnie w kontynuacji Creeda!

Creed2Fot. Sylvester Stallone/Instagram

Biorąc pod uwagę dobry wynik w globalnym box office oraz Złotego Globa dla Sly'a w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy, kontynuacja Creeda była formalnością. Pierwotnie miała ona wejść na ekrany już w listopadzie tego roku, lecz reżyser Ryan Coogler musiał się zająć ekranizacją Czarnej Pantery dla Marvela. Teraz, kiedy Stallone skończył pisać scenariusz, istnieją spore szanse na jego powrót do projektu. Nawet gdyby nie udałoby mu się zająć reżyserskiego stołka, wciąż będzie związany z filmem jako producent wykonawczy. Jak wynikało z jego wcześniejszych rozmów z odtwórcą kultowego Rocky'ego, historia w Creedzie 2 ma odzwierciedlać historię czwartej części serii o Rocky'm. Być może pojawią się też retrospekcje podobne do tych z Ojca Chrestnego II, w których zobaczylibyśmy samego Apollo Creeda.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.