• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W sieci zadebiutował najnowszy zwiastun filmu Leatherface - prequel legendarnej franczyzy zapoczątkowanej przez Teksańską masakrę piłą mechaniczną. Dlatego też nie obijamy się i dołączamy do figli naszych uroczych psychopatów!

W Texasie, lata przed wydarzeniami znanymi z filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną, gdy jeszcze niesławna rodzina Sawyerów nie zasłużyła sobie na swoją złą renomę, najmłodsze dziecko zostaje wysłane do szpitala psychiatrycznego po podejrzanym incydencie, w którego wyniku umiera córka szeryfa. Po upłynięciu okrągłej dekady, pacjent ośrodka porywa pielęgniarkę i ucieka z zakładu wraz z trzema innymi więźniami. Ścigany przez władze, łącznie z obłąkanym szeryfem, pragnącym za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej pociechy, młody Sawyer wkracza na brutalną ścieżkę mordu. To właśnie ona uformuje go w znanego wszystkim potwora o pseudonimie Leatherface.

Omawiany film to ósma odsłona w rzeczonej powyżej serii, która składa się obecnie z pierwowzoru Tobe'a Hoopera, trzech kontynuacji, remake'a, prequelu do wspomnianego remake'a oraz bezpośredniego, współczesnego sequela.

Wyreżyserowana przez utalentowany francuski duet filmowców - Juliana Maury'ego i Alexandre'a Bustillo na podstawie scenariusza spod pióra Setha M. Sherwooda, produkcja zawiera obsadę składającą się z następujących gwiazd: Stephena Dorffa, Vanessy Grasse, Sama Strike'a i Lili Taylor.

Leatherface zostanie udostępniony na DIRECTV już 21 września. Ponadto produkcja trafi również do kin i będzie dostępna w usłudze VOD od 20 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.