• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Choć Woody Allen na brak zajęć narzekać nie może, a filmów kręconych póki co do szuflady ma od liku, to już na horyzoncie rysuje się jego kolejny potencjalny hit. No bo jak inaczej nazwać produkcję, do obsady której zaangażował byłą księżniczkę Disneya oraz jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia? Tak, w najnowszym filmie reżysera Manhattan i Annie Hall wystąpi odpowiednio Selena Gomez i Elle Fanning. Co prawda o niniejszym tworze nie wiemy jeszcze nic, ale obecność tych dwóch gwiazdeczek powinna nam na razie wystarczyć. Wystarcza?

http://www.goldenglobes.com/sites/default/files/articles/cover_images/the-neon-demon.jpgFot. kadr z filmu Neon Demon / Wystarczy....

No, może nie do końca tak nic nie wiemy, ponieważ film ten powstanie we współpracy z Amazon Studios, zresztą podobnie jak Cafe Society oraz nadchodzący Wonder Wheel z Kate Winslet i Justinem Timberlakiem. Czy i w tym wypadku za Amazona hajs Woody Allen pobaluje? Pewnie tak, ale czy nawiąże tym samym do czasów  swojej świetności? Trzymamy za to kciuki!

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: rollingstone.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.