Brie Larson chciałaby ujrzeć starcie pomiędzy Captain Marvel a Hulkiem!

W wywiadzie udzielonym USA Today, Brie Larson została zapytana o to, z którym superbohaterem chciałaby zmierzyć się na dużym ekranie będąc Captain Marvel. Okazuje się, że aktorka liczy na konfrontację z dosyć znaną postacią z innych filmów Marvela:

Można powiedzieć, że fantazjuje o potyczce z Hulkiem, ponieważ jest to wizualnie świetna sprawa.

Larson ujawniła także, że długo zastanawiała się nad tym, czy przyjąć rolę Captain Marvel:

Długo zastanawiałam się nad tym czy przyjąć rolę Captain Marvel. W końcu zdałam sobie sprawę, że bycie częścią dużego filmu feministycznego i jednocześnie symbolem dla wielu ludzi, jest czymś, co da mi satysfakcję. Przewyższy także niektóre, małe nieprzyjemności związane ze sławą. Jest to jednak coś niewielkiego w porównaniu z dobrem, jakie można uczynić.

CaptainMarvelHulk

Zobacz również: W Captain Marvel ujrzymy więcej postaci posługujących się tożsamością tytułowej superbohaterki?

Premiera Captain Marvel zapowiedziana została na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyseruje Anna Boden i Ryan Fleck (Urodzeni zwycięzcy), a za scenariusz odpowiadać będzie Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów, jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki. 

Źródło: Heroic Hollywood, MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?