• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Seks, narkotyki i porwana żona. Simon West oraz Antonio Banderas, panowie, którzy na swoim koncie mają sporo świetnych przedstawicieli kina akcji, łączą siły na potrzeby nadchodzącej komedii Gun Shy. Oczywiście możemy się spodziewać strzelania oraz walk na wysokim poziomie, lecz ich najnowsze dzieło stawiać będzie przede wszystkim na dobre, nieco absurdalne żarty. Fabuła opowie o gwieździe rocka (Banderas), którego żona zostaje porwana przez bojówkarzy. Odzyskanie jej stanie się dla zblazowanego udaną karierą muzyka niespotykanym dotąd wyzwaniem. Czy warto mu kibicować? O tym można przekonać się oglądając poniższy zwiastun.

Prócz wspomnianych wyżej panów w obsadzie znalazła się też Olga Kurylenko (Niepamięć). Póki co nie ustalono daty premiery. Za dystrybucję filmu w Stanach odpowiada znany chociażby z remake'u Power Rangers Saban Films. Możemy więc liczyć na nieco lżejsze kino, pozbawiono krwi i poważnych wulgaryzmów. Dodatkowo opublikowany niedawno plakat zapowiada odwołania do klasyków. Czyżby Antonio Banderas znów został Desperado?

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Security - pełen zwiastun filmu sensacyjnego z Antonio Banderasem!

źródło: joblo.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.