• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niby tak wszyscy narzekają na tego Venoma, że taka słaba decyzja Sony, że jak film o Venomie może istnieć bez Spider-Mana, a tu proszę bardzo. Obok Toma Hardy'ego drugą gwiazdą symbiotycznego filmu ma zostać Riz Ahmed, znany szerzej jako Bodhi Rook z Łotra 1. Negocjacje już podobno trwają, choć nie wiadomo w jaką konkretnie rolę aktor mógłby się wcielić. Plotki zebrane i powielane przez takie portale jak The Hollywood Reporter, Variety, czy The Tracking Board sugerują postać kolegi po fachu Venoma, czyli Carnage'a, lecz pojawiają się również głosy twierdzące, iż Ahmed użyczy twarzy równie sławnym co wspomniany czerwony symbiont Kravenowi bądź Mysterio. Która z tych wieści okaże się nosić w sobie największe nasiono prawdy? Poczekamy, zobaczymy, a na razie obejrzyjmy raz jeszcze legendarną scenę z foxkidsowej kreskówki!

Venom po raz pierwszy pojawił się w 1984 roku w komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man #252 jako pozaziemska forma życia będąca kostiumem Spider-Mana. Dopiero po kilku latach stworzenie opuściło Petera Parkera i przeniosło się na fotografa Eddiego Brocka, dając początek Venomowi. Od tamtej pory postać pojawiała się w wielu formach i posiadała licznych gospodarzy. Jeśli chodzi o duży ekran, to Venoma mogliśmy zobaczyć w Spider-Manie 3 w reżyserii Sama Raimiego. Wtedy wcielił się w niego Topher Grace. Od 2007 rou krążyły plotki dotyczące produkcji poświęconej wyłącznie tej postaci, jednak wszelkie próby wcielenia w życie tego pomysłu spełzły na niczym. Jeszcze w 2013 roku reżyserem tego obrazu miał być Alex Kurtzman, lecz obecnie w żadnym razie nie jest on związany z realizowanym projektem.

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland), a w głównej roli ujrzymy Toma Hardy'ego. Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: thehollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: wallpaperabyss.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.