• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Choć nadal oficjalnie nie wiemy, czy Daniel Craig powróci do roli agenta 007 w kolejnym i jeszcze następnych filmach z uniwersum Jamesa Bonda, to nieoficjalnie już wszystko zostało rozstrzygnięte - Craig znów odzieje się w elegancki kostium agenta i zrobi to z uśmiechem na twarzy. Gdyby nie przekonywały was jednak poprzednie zapowiedzi jego rychłego powrotu, to wraz z niniejszym newsem wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. I to brutalnie. Otóż amerykańska stacja telewizyjna Showtime szykowała serial o tytule Purity, w którym brytyjski aktor otrzymałby główną rolę. Jednak z tego serialu wyjdą ostatecznie nici, albowiem - jak twierdzi prezes stacji David Nevins - show musiało zostać zawieszone na czas nieokreślony właśnie z powodu zakusów Craiga w stronę Bonda 25:

Teraz to zajmuje się (Daniel Craig - przyp.red.) Bondem, a ja na ten temat wypowiadać się nie mogę, choć zakładam, że zdjęć do filmu nie rozpoczną przed początkiem 2019 roku.

Wielce intrygująca to wypowiedź, gdyż wcześniejsze meldunki donosiły o 2018 roku jako dacie rozpoczęcia produkcji. Tym bardziej, że planowana data premiery została wyznaczona na 8 listopada 2019, więc raczej nie uwinęliby się z tym wszystkim w kilka miesięcy. No cóż, być może David Nevins wie coś, czego my nie wiemy. A to możliwe, bo w końcu siedzi w tej branży dłużej niż my i to pewnie razem wzięci.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.