• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

He'll be back. Oh yeah. I wcale nie musimy na jego powrót długo czekać. Prace nad rebootem Terminatora, za którego produkcję ponownie odpowie James Cameron, rozpoczną się już w marcu przyszłego roku. Do roli słynnego T-800 powróci natomiast 70-letni już Arnold Schwarzenegger, o czym sam aktor poinformował w wywiadzie dla portalu The Playlist:

W marcu przyszłego roku ja, James Cameron i David Ellison rozpoczynamy pracę nad Terminatorem 6, a potem przyjdzie jeszcze pora na nowego Conana.

A więc nowy Conan Barbarzyńca i kolejny Terminator. Schwarzenegger ewidentnie ma zamiar wychować kolejne pokolenie kinomanów, tym bardziej, że film o śmiercionośnym androidzie ma stanowic wyłącznie początek trylogii w pełni jemu poświęconej. Co na to fani? Czy liczą oni na udany restart serii, czy raczej z zażenowaniem spoglądają na ten skrajny wyraz braku oryginalności filmowców? Jaki w ogóle będzie efekt tych prac, skoro James Cameron będzie musiał równocześnie dzielić obowiązki nadzorcy Terminatora i czterech części Avatarów? Oby dla przyszłości nie nastały złe czasy, oj oby nie...

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: sciencefiction.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.