• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na miesiąc przed premierą długo wyczekiwanej kontynuacji Łowcy Androidów Ridleya Scotta, dystrybutorzy przygotowali dla nas specjalną, odrestaurowaną wersję klasyki na nośnikach Blu-ray. I to nie byle jaki Blu-ray, bo taki, który wspiera rozwiązania technologiczne 4K. No co jak co, ale Łowca Androidów w 4K... no sami sobie dopowiedzcie. A jeśli brak wam na tę chwilę wyobraźni, to rzućcie okiem na odnowiony zwiastun produkcji, który prezentuje się wręcz obłędnie!

Jeśli chwyciła was ta nutka nostalgii podlana sosem nieskazitelnego detalu, to niniejszą wersję Blu-ray można kupować już w ramach zamówienia przedpremierowego. Jeśli natomiast chcecie razem z innymi cieszyć się tą zdobyczą, to premiera wersji ostatecznej planowana jest na 5 września (na rynek amerykański). Cena taka sobie, no ale za coś tutaj rzeczywiście płacić musimy!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.