• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Andy Park, artysta pracujący nad postaciami m.in. w Kapitanie Ameryce: Pierwszym starciu, Thorze, Iron Manie 3 czy Strażnikach Galaktyki, udostępnił grafikę koncepcyjną ukazującą filmową Captain Marvel w kostiumie znanym z komiksów. Niestety materiał przez niego pokazany jest w dość niskiej rozdzielczości, co sam autor tłumaczy brakiem zgody na zaprezentowanie wersji oficjalnej tej pracy, która jest lepszej jakości .

Zobacz również: W Captain Marvel ujrzymy więcej postaci posługujących się tożsamością tytułowej superbohaterki?

Premiera Captain Marvel zapowiedziana została na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyseruje Anna Boden i Ryan Fleck (Urodzeni zwycięzcy), a za scenariusz odpowiadać będzie Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów, jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.