• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Tom Cruise lubi i zawsze lubił adrenalinę, dlatego liczne w swych filmach wyczyny kaskaderskie wykonywał w większości samodzielnie. Szczególnie było to widoczne w filmach jego flagowej serii akcyjniaków, Mission: Impossible. Latka jednak lecą, gwiazdor liczy ich sobie juz 55, więc nie jest tak sprawny fizycznie jak jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Media donoszą, że podczas pracy na planie szóstej części serii się przeliczył, co poskutkowało kontuzją.

Zobacz również: Bad Boys for Life skasowane? Sony usuwa film z kalendarza premier!

Cruise wykonywał, oczywiściew pełni zabezpieczony, długi skok pomiędzy oddalonymi od siebie budynkami. Wyskoczył jednak za krótko, przez co ledwo złapał rękami za krawędź drugiego z budynków i z impetem w niego uderzył. Na twarzy aktora było widać wyraźny grymas. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń, dlatego ten mały incydent prawdopodobnie nie wpłynie na realizację zdjęć. W szóstej części cyklu aktor ma wykonać najtrudniejsze akrobacje kaskaderskie w karierze.

Film ciągle nie ma oficjalnego tytułu, jednak jak widać praca na planie film idzie pełną parą. Premiera szóstej części kasowej serii została zaplanowana na 27 lipca 2018 roku. Oprócz Cruise'a obsadę widowiska stanowią: Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Sean Harris, Alec Baldwin, Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill. Za kamerą obrazu stanie ponownie Christopher McQuarrie.

źródło: Dailymail / ilustracja wprowadzenia: WENN.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Lekarz Medycyny Inte · 3 miesięcy temu
  Raczej na zwykłe zbicie wygląda, tzn. będzie bolało mocno i siniak się zrobi jak mięsień The Rocka, ale dadzą lodu i będzie latał za tydzień znowu
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   Adriano · 3 miesięcy temu
   pewnie będzie tak jak mówisz, ale swoją drogą Tomek do najmłodszych już nie należy i jeśli dalej będzie tak rzadko korzystał z pomocy kaskaderów (wyjątkowo rzadko jak na hollywoodzkie standardy) to takie kontuzje staną się dla niego codziennością.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.