• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sony Pictures opublikowało właśnie rozszerzony zwiastun nadchodzącego filmu animowanego zatytułowanego Starship Troopers: Traitor of Mars. Będziemy w nim mogli usłyszeć głosy aktorów grających w pierwszych obrazach z uniwersum Żołnierzy Kosmosu. Ponadto twórcy obiecują także większą rzeź robali.

Zobacz również: Starship Troopers: Traitor of Mars - zwiastun nowego filmu z Żołnierzami kosmosu

W Starship Troopers: Traitor of Mars (tłum. "Żołnierze Kosmosu: Zdrajca Marsa") Rico zostaje zdegradowany i przeniesiony do stacji na Marsie, a Federacja planuje z kolei atak na rodzimy świat robali. Niestety Mars stanie się celem inwazji obcych i na głównego bohatera oraz grupę rekrutów spadnie zadanie uratowania planety. Niestety flota znajduje się za daleko, by zdążyć z odsieczą. Czy osłabione siły ludzkie zdołają ocalić Czerwoną Planetę?

Głosy podkładają znani z pierwszego filmu Casper Van Dien i Dina Meyer, którzy powrócą do ról Johnny'ego Rico oraz Dizzy Dlores. Za scenariusz odpowiada autor skryptów do aktorskiej trylogii - Ed Neumaier (Żołnierzy kosmosu 3: Grabieżca). Starship Troopers: Traitor of Mars trafi 21 sierpnia na jeden dzień do ograniczonej ilości kin w Stanach Zjednoczonych, a następnie będzie można go obejrzeć w serwisach streamingowych.

StarshipTrooper1Fot. Sony Pictures

StarshipTrooper2Fot. Sony Pictures

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.