• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Wytwónia Warner Bros. opublikowała na swoim profilu na Twitterze kilka interesujących kadrów pochodzących z filmu aktorskiego opartego na mandze autorstwa Hiromu Arakawy pt. Fullmetal Alchemist. Na pierwszym zdjęciu można zobaczyć Roy'a Mustanga - znanego także jako Płomienny Alchemik i bohater wojny w Ishvalu - granego przez Deana Fujiokę. Materiał został wykonany w miejscowości Siena znajdujacej się we Włoszech.

Drugie zdjęcie ukazuje porucznik Hawkeye, w którą wcieli się Misako Renbutsu. Jest ona w towarzystwie żołnierzy Narodowego Wojska Amestris i razem z nimi w kogoś celuje.

Na ostatnim materiale widoczny jest Alphonse Elric podróżujący pociągiem z Winry Rockbell (Tsubasa Honda), czyli konstruktorką mechanicznego ramienia Edwarda, starszego brata Alphonse'a.

Zobacz również: Fullmetal Alchemist - nowy zwiastun filmu opartego na popularnej mandze

Film Fullmetal Alchemist skupia się na historii dwóch braci alchemików, którzy wyruszają w podróż, by odnaleźć Kamień Filozoficzny. Produkcja jest oparta na mandze pod tym samym tytułem. Twórcy zapowiadają, że chcą dokonać adaptacji całości serii (27 zeszytów) w jednym filmie. 

W obsadzie znajdują się: Ryosuke Yamada (Edward Elric), Tsubasa Honda (Winry Rockbell), Dean Fujioka (Roy Mustang), Ryuuta Satou (Maes Hughes), Misako Renbutsu (Riza Hawkeye), Natsuna (Maria Ross), Natsuki Harada (Gracia Hughes), You Ooizumi (Shou Tucker), Jun Kunimura (Tim Marcoh), Fumiyo Kohinata (Hakuro), Yasuko Matsuyuki (Lust), Kanata Hongou (Envy), Shinji Uchiyama (Gluttony) i Kenjirou Ishimaru (Cornello).

Reżyserem filmu Fullmetal Alchemist jest Fumihiko Sori (Vexille). Premiera produkcji nakręconej w Japonii odbędzie się 1 grudnia.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  LokiWT · 3 miesięcy temu
  "Winry Rockbell (Tsubasa Honda), czyli konstruktorką mechanicznego ramienia Edwarda, starszego brata Alphonse'a." 1.Protezy, ona ją naprawiała i przerabiała na początku.2. MerrX ma racter je było 27 plus jeden rozdział 0 co nie można liczyć za tom
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  MerryX · 3 miesięcy temu
  FMA ma 27 tomów, nie 28. I gratuluję pomysłu, bo po prostu nie da się streścić 27 tomów w kilkugodzinnym filmie.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  SeriousOne · 3 miesięcy temu
  "Twórcy zapowiadają, że chcą dokonać adaptacji całości serii (28 zeszytów) w jednym filmie." - Twórcy naprawdę nie wiedzą co chcą zobaczyć fani...
  A aktorzy wyglądają tak, jakby nikt związany z produkcją nie widział ani mangi ani anime...

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.