Advertisement

Fullmetal Alchemist – nowe materiały promocyjne ukazują wygląd głównych bohaterów!

Wytwónia Warner Bros. opublikowała na swoim profilu na Twitterze kilka interesujących kadrów pochodzących z filmu aktorskiego opartego na mandze autorstwa Hiromu Arakawy pt. Fullmetal Alchemist. Na pierwszym zdjęciu można zobaczyć Roy’a Mustanga – znanego także jako Płomienny Alchemik i bohater wojny w Ishvalu – granego przez Deana Fujiokę. Materiał został wykonany w miejscowości Siena znajdujacej się we Włoszech.


Drugie zdjęcie ukazuje porucznik Hawkeye, w którą wcieli się Misako Renbutsu. Jest ona w towarzystwie żołnierzy Narodowego Wojska Amestris i razem z nimi w kogoś celuje.


Na ostatnim materiale widoczny jest Alphonse Elric podróżujący pociągiem z Winry Rockbell (Tsubasa Honda), czyli konstruktorką mechanicznego ramienia Edwarda, starszego brata Alphonse’a.


Zobacz również: Fullmetal Alchemist – nowy zwiastun filmu opartego na popularnej mandze

https://www.youtube.com/watch?v=oZhOVnowpAM

Film Fullmetal Alchemist skupia się na historii dwóch braci alchemików, którzy wyruszają w podróż, by odnaleźć Kamień Filozoficzny. Produkcja jest oparta na mandze pod tym samym tytułem. Twórcy zapowiadają, że chcą dokonać adaptacji całości serii (27 zeszytów) w jednym filmie. 

W obsadzie znajdują się: Ryosuke Yamada (Edward Elric), Tsubasa Honda (Winry Rockbell), Dean Fujioka (Roy Mustang), Ryuuta Satou (Maes Hughes), Misako Renbutsu (Riza Hawkeye), Natsuna (Maria Ross), Natsuki Harada (Gracia Hughes), You Ooizumi (Shou Tucker), Jun Kunimura (Tim Marcoh), Fumiyo Kohinata (Hakuro), Yasuko Matsuyuki (Lust), Kanata Hongou (Envy), Shinji Uchiyama (Gluttony) i Kenjirou Ishimaru (Cornello).

Reżyserem filmu Fullmetal Alchemist jest Fumihiko Sori (Vexille). Premiera produkcji nakręconej w Japonii odbędzie się 1 grudnia.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?