• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź debiutu reżyserkiego Aarona Sorkina, scenarzysty min. The Social Network Steve'a Jobsa, filmu Molly's Game, w którym główną rolę gra Jessica Chastain. Możecie zobaczyć go poniżej:

Zobacz również: Jessica Chastain potwierdza rolę złoczyńcy w X-Men: Dark Phoenix!

Główna bohaterka Molly's Game od małego po mistrzowsku jeździła na nartach, zaś w wieku dwudziestu jeden lat rozpoczęła zupełnie innego rodzaju karierę. Na rzecz ukończenia studiów zrezygnowała z udziału w Olimpiadzie, a następnie zrobiła sobie rok przerwy i wyprowadziła się do Los Angeles, gdzie zarabiała jako... kelnerka. Dzięki smykałce do biznesu przez kolejnych osiem lat zarabiała miliony na wysokostawkowym pokerze, nim zainteresowało się nią FBI. 

Oprócz Chastain w filmie zagrają min. Michael Cera czy Idris Elba. Pełny trailer produkcji ma zostać zaprezentowany jutro. Premiera obrazu w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 22 listopada. Nie wiemy jeszcze na razie nic na temat premiery polskiej. 

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: kadr z teasera

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.